ФЕСТИВАЛІ: Гран-прі «Тараса Бульби» — у луцького «Ріплею»
У Дубні відбувся Всеукраїнський фестиваль рок— та поп-музики «Тарас Бульба». Луцький гурт «Ріплей» отримав Гран-прі конкурсу серед 23 груп-учасників...
У Дубні відбувся Всеукраїнський фестиваль рок— та поп-музики «Тарас Бульба». Луцький гурт «Ріплей» отримав Гран-прі конкурсу серед 23 груп-учасників.
Першу премію «Тараса Бульби — 2012» отримав гурт «Дзвони сонця» із міста Городок, що на Львівщині, друге і третє відповідно здобули київські — гурти «DASH» і «А4». Фестиваль «Тарас Бульба» знаковий тим, що сприяє розвиткові української рок-музики та відкриває нові таланти, які згодом стають популярними. «Це наша перша участь у конкурсному фестивалі і перша велика перемога. До осені плануємо зняти новий кліп, видати альбом, що складатиметься із дванадцяти пісень. Сподіваємося, що в гурту побільшає концертів. Перемога — це крок угору», — вважають учасники «Ріплею».