Від спеки можна закипіти.
Я ж в холодочку полежу...
Від спеки можна закипіти. Я ж в холодочку полежу. Бо треба сили відновити, А потім тату поможу. Наталка МАЗУРЧАК с. Звірів Ківерцівського району Від ведучого рубрики. Фотоконкурс триває. Найкращий знімок — щомісячна премія 150 гривень. Прохання: цікавий сюжет, якість, підпис автора знімка і пояснення, хто або що на ньому зображено. Можливо, варто згадати, що, окрім дітей і домашніх улюбленців, у нашому краї є кароокі, чорноброві красуні-волиняночки?