Як стверджують мешканці будинків по вулиці 8 Березня, що в Луцьку, жоден дорожник з лопатою за більш як 20 років не заглянув у тутешні ями і вибоїни...
Як стверджують мешканці будинків по вулиці 8 Березня, що в Луцьку, жоден дорожник з лопатою за більш як 20 років не заглянув у тутешні ями і вибоїни.
Вони пригадують, як у березні 2009 року, напередодні жіночого свята, тодішній міський голова Богдан Шиба сказав, посміхаючись, у прямому ефірі на телебаченні: «Є такий гріх, обіцяв. Але як розтане сніг, то відразу — за ремонт». Сніг в останні роки падав і танув, поповнюючи ями водою, від чого вони тільки поглиблювались. Мешканці квартир вважають, що їхні вуличні ями найбільш досконалі. Хоча є сумніви. Зокрема, так не вважає заступник міського голови Лариса Соколовська, яка 18 травня ц. р., даючи відповідь на письмову скаргу, повідомила, що в поточному році для латання цієї вулиці коштів немає. Отже, є більш оригінальні витвори дощових вод? На думку ведучого, є два варіанти. Або мешканці будинків звернуться до Партії регіонів, яка будує нову Волинь, і вона замостить вулицю замість встановлення нових біг-бордів, а натомість виборці пообіцяють її підтримати на дільниці, або дочекатися, коли до влади знову прийде Богдан Шиба і спокутує задавнений гріх.