Курси НБУ $ 44.86 € 51.13

РЕАЛІЇ ЖИТТЯ: працівники торгівлі тихенько відзначили своє професійне свято

Ех, як бучно святкували колись День працівників торгівлі. З урочистими засіданнями, з дефіцитними товарами на столах, зі славослів’ям...

Ех, як бучно святкували колись День працівників торгівлі. З урочистими засіданнями, з дефіцитними товарами на столах, зі славослів’ям.

Народ приглядався до дам, наближених до складів і підсобок, як вони винарядилися. Саме вони, а не якісь модельки, диктували моду. У цей день усі бачили, що найбільш шановними людьми суспільства були не прославлені трудівники полів, а скромні товарознавці та їхні керівники, які «сиділи» на дефіцитах. Перед ними загравали і їм кланялися всі, окрім партактиву, який брав імпортні товари відповідно до чину.
Ведучий рубрики поцікавився у продавців контейнерів на Центральному ринку в Луцьку, як їм живеться, як відсвяткували професійне свято минулої неділі? Ось яка щира відповідь:
— Яке свято? Після спекотного дня скоріше б добігти до холодного душу. А взимку нерідко дівчата зігріваються не тільки кавою. У людей грошей немає, тож яка торгівля. А оскільки уже котрий рік говорять про реконструкцію ринку, то живемо, як на пороховій бочці.
Telegram Channel