Курси НБУ $ 44.86 € 51.13

ШКІЛЬНЕ ЛІТО: спробували себе у ролі науковців

Тридцять переможців і призерів обласних олімпіад, турнірів та конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт з усієї області отримали безкоштовні путівки у позаміський заклад оздоровлення та відпочинку — табір «Сонячний» обласного центру туризму, спорту та екскурсій...

Тридцять переможців і призерів обласних олімпіад, турнірів та конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт з усієї області отримали безкоштовні путівки у позаміський заклад оздоровлення та відпочинку — табір «Сонячний» обласного центру туризму, спорту та екскурсій.

Ми відвідали Національний університет «Острозька академія», Острозький замок та Музей книги, Дубнівський замок, Тараканівський форт та піднялися на гору Бона в м. Кременець. Програма табору передбачала цікаві різнопланові заходи, пізнавальні екскурсії, психологічні тренінги та ознайомлення з елементами науково-дослідницької діяльності. Юні інтелектуали мали змогу ознайомитися з алгоритмом написання науково-дослідницької роботи, провести дослідження, попрацювати з науковою літературою в бібліотеці Волинського національного університету імені Лесі Українки. Ми працювали за чотирма напрямами досліджень: історико-географічний, фізико-технічний, біологічний та філологічний. Кожна група налічувала 7-8 учасників, які спільними зусиллями опрацьовували певну тему. Результатом досліджень була підсумкова конференція, на якій усі відділи захищали свої проекти на різні теми. До цього слід додати ще змагання з туризму, спортивного орієнтування та естафети. Ми відпочили та спробували себе у ролі науковців, повідомляють Оксана Сохач та Анастасія Курдельчук.
Telegram Channel