В обласній інфекційній лікарні вже півроку не працює ліфт. Про це розповіла лучанка Марія Козак. На «гарячій лінії» міської ради повідомили: в устаткування вийшов термін експлуатації, потрібно ставити нову кабіну...
В обласній інфекційній лікарні вже півроку не працює ліфт. Про це розповіла лучанка Марія Козак. На «гарячій лінії» міської ради повідомили: в устаткування вийшов термін експлуатації, потрібно ставити нову кабіну.
Це питання перебуває на розгляді обласної державної адміністрації. Необхідна документація вже підготовлена, справа — у грошах. Як тільки з бюджету виділять кошти, поставлять новий ліфт.