Доброго дня вам, люди!
ФОТО НА КОНКУРС: найсмачніше морозиво — з рук сина
Дуже гарна в нас сім’я: Мама, тато і ось — я. Вдачу щиру усі маєм, Разом граємось, гуляєм...
Дуже гарна в нас сім’я: Мама, тато і ось — я. Вдачу щиру усі маєм, Разом граємось, гуляєм...