Курси НБУ $ 44.92 € 50.92
ФОТО НА КОНКУРС: найсмачніше морозиво — з рук сина

Волинь-нова

ФОТО НА КОНКУРС: найсмачніше морозиво — з рук сина

Дуже гарна в нас сім’я: Мама, тато і ось — я. Вдачу щиру усі маєм, Разом граємось, гуляєм...

Дуже гарна в нас сім’я:
Мама, тато і ось — я.
Вдачу щиру усі маєм,
Разом граємось, гуляєм.
Я морозиво люблю,
Ним із татом поділюсь.
А він висунув язик —
До морозива ж бо звик.


Фото Оксани ЖУРАВКИ.
м. Луцьк.
Telegram Channel