Нинішньої затяжної весни читачам «Волині», напевно, цікаво буде згадати, що найраніше сади зацвіли на Волині у 1990 році. 24 березня незвичайно гарно розпустилися абрикоси...
Нинішньої затяжної весни читачам «Волині», напевно, цікаво буде згадати, що найраніше сади зацвіли на Волині у 1990 році. 24 березня незвичайно гарно розпустилися абрикоси... А через два дні волиняни вже милувалися цвітінням сливи. Ці дати зареєстровані у «Книзі рекордів Волині», повідомляє автор видання Петро Кравчук.