ЛІДЕРИ ЄВРОМАЙДАНУ ТА ЯНУКОВИЧ ЗУСТРІЛИСЯ ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ
Учора відбувся-таки круглий стіл за участю Віктора Януковича та лідерів опозиції, які отримали мандат на участь у переговорах від Майдану.
Учора відбувся-таки круглий стіл за участю Віктора Януковича та лідерів опозиції, які отримали мандат на участь у переговорах від Майдану. Президент зробив низку важливих заяв.
Зокрема, він запропонував оголосити амністію стосовно людей, яких було затримано під час масових акцій у Києві. Крім того, він пообіцяв звільнити тих, хто готував текст Угоди про асоціацію з Євросоюзом і нібито допустив пункти, які не відповідають інтересам України, а також незабаром назвати імена трьох людей, які причетні до кривавого розгону Майдану. А ще Янукович дав зрозуміти, що відставки уряду не буде. Вимоги опозиції озвучив Олег Тягнибок. Арсеній Яценюк розповів про сценарій «поглинання України», який пишуть за її межами, але заявив, що ще є можливість врятувати країну. Віталій Кличко сказав Віктору Януковичу, що він несе персональну відповідальність за події на Євромайдані, і застеріг від застосування сили. Крім того, наголосив, що проведення президентських і парламентських виборів є найоптимальнішим виходом із ситуації.