НЕЗНАННЯ ПРАВИЛ НЕ ВИПРАВДОВУЄ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11

НЕЗНАННЯ ПРАВИЛ НЕ ВИПРАВДОВУЄ

Згідно з орієнтуванням Любомльського міжрайонного відділу СБУ, ягодинські митники разом із прикордонниками виявили минулої неділі у вагоні потягу Київ—Варшава 4400 доларів США...

Згідно з орієнтуванням Любомльського міжрайонного відділу СБУ, ягодинські митники разом із прикордонниками виявили минулої неділі у вагоні потягу Київ—Варшава 4400 доларів США.
– Валюта знаходилась у конструктивній порожнині вагона — так званій кишені,— розповідає старший інспектор по зв’язках з громадськістю та ЗМІ Ягодинської митниці Світлана Федонюк. — Наразі власника доларів не встановлено, тому після відповідного рішення суду гроші підуть в дохід держави.
А житель прикордонного міста Любомля намагався ввезти в Україну 249 акумуляторів аварійного живлення для телефонних станцій (загальною вартістю 164 тисячі гривень). Чоловік рухався “зеленим коридором”, де митне оформлення проводиться за прискореною і спрощеною формою. Перед початком перевірки він раптово передумав перетинати кордон і хотів повернутися без дозволу митниці назад у Польщу. Цим самим порушив митні правила. Під час складання протоколу волинянин пояснив: мовляв, я прикинув, що грошей на розмитнення в мене не вистачає, тому вирішив повернутися у Польщу і там зачекати, поки знайомі привезуть. Про те, що інспектор має поставити відмітку в документах у разі повернення в сусідню країну, він нібито не знав, тому й просить не карати суворо, оскільки “збирався чесно все розмитнити”. Однак закон є закон — товар вилучено, проводиться додаткова перевірка.