ЛИСТ З АМЕРИКИ: МИНУЛО 96 РОКІВ, ЯК У КУПИЧЕВІ НА ВОЛИНІ ОБІРВАЛОСЯ ОДНЕ РОДОВЕ КОРІННЯ, А ЗА ОКЕАНОМ ЧОМУСЬ ДОСІ БОЛИТЬ ЧИЄСЬ СЕРЦЕ... - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 31.99

ЛИСТ З АМЕРИКИ: МИНУЛО 96 РОКІВ, ЯК У КУПИЧЕВІ НА ВОЛИНІ ОБІРВАЛОСЯ ОДНЕ РОДОВЕ КОРІННЯ, А ЗА ОКЕАНОМ ЧОМУСЬ ДОСІ БОЛИТЬ ЧИЄСЬ СЕРЦЕ...

Електронною поштою позавчора до нашої редакції надійшов короткий лист з американського штату Мічиган...

Електронною поштою позавчора до нашої редакції надійшов короткий лист з американського штату Мічиган. Наш читач Даррен Кінг повідомляє, що “з великим інтересом прочитав на сайті газети “Волинь” статтю “Село, що виросло на купинах” (10 лютого 2004 року). Родина мого діда жила в Купичеві (були євреями). Виїхали у США у 1908 році, але в Купичеві залишилися інші родичі (родини Вайнштейн і Каган).
Як можна купити книгу “Купичів — минуле і сучасне”? Повідомте адресу її автора Михайла Купчинського. Хотів би йому написати. Дякую за допомогу”.
Редакція дуже вдячна нашому американському читачеві за увагу до волинської газети. Учора йому понесла пошта книгу “Купичів — минуле і сучасне” з автографом автора.