НАША ІСТОРІЯ: У СУПЕРЕЧКАХ НАРОДЖУЄТЬСЯ ІСТИНА - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.41 € 32.34

НАША ІСТОРІЯ: У СУПЕРЕЧКАХ НАРОДЖУЄТЬСЯ ІСТИНА

Молоді науковці з Луцька, Рівного, Черкас, Львова в рамках круглого столу, який відбувся на історичному факультеті Волинського держуніверситету імені Лесі Українки, з’ясовували проблеми теоретичного і практичного формування ідеології українського визвольного руху кінця ХІХ — першої половини ХХ століття...

Молоді науковці з Луцька, Рівного, Черкас, Львова в рамках круглого столу, який відбувся на історичному факультеті Волинського держуніверситету імені Лесі Українки, з’ясовували проблеми теоретичного і практичного формування ідеології українського визвольного руху кінця ХІХ — першої половини ХХ століття. Робота наукового зібрання проходила під керівництвом доцента кафедри археології та джерелознавства ВДУ Валентини Надольської. В якості гостей на круглому столі були присутні вчені, педагоги, літератори з Волинської та Одеської областей.
Після кожної доповіді виникали дискусії, учасники яких із глибокою повагою ставилися до опонентів. Особливо цікаву та гостру полеміку, яка тривала понад півтори години, викликала доповідь студента третього курсу історичного факультету ВДУ Олега Разиграєва “Націоналізм: до визначення поняття”.
Наостанок для учасників заходу було проведено екскурсію по Луцькому історико-культурному заповіднику. Тут вони доторкнулися до історії практично, повідомляє Мирослав Ватащук.