ПОЛОГОВИЙ ДІМ: ЩАСЛИВЕ ЧИСЛО ’6’ РОДИНИ СИМОНОВИЧІВ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.67 € 32.30

ПОЛОГОВИЙ ДІМ: ЩАСЛИВЕ ЧИСЛО ’6’ РОДИНИ СИМОНОВИЧІВ

Поява на світ дівчинки у пологовому відділенні Маневицької центральної районної лікарні викликала неабияку сенсацію. Народилась тут справжня богатирка вагою 6 кілограмів. Вдалася і ростом — 66 сантиметрів...

Поява на світ дівчинки у пологовому відділенні Маневицької центральної районної лікарні викликала неабияку сенсацію. Народилась тут справжня богатирка вагою 6 кілограмів. Вдалася і ростом — 66 сантиметрів.
Лікар-неонатолог Галина Бобрицька з радістю зізналась, що за 17 років роботи вперше тримала в руках таке новонароджене немовля. А перед тим лікарі-гінекологи Ірина Салівончик та Микола Павлусик зробили породіллі кесарів розтин. Нині стан 37-річної матері і дитини задовільний.
Маленька Настуся (а саме так уже нарекли сестричку старші діти) — шоста в сім’ї Симоновичів з віддаленого поліського села Бережниця. Нехай Бог їх усіх береже! Щасливою почувається і мама Галина Федорівна, яка, до речі, працює сільською медичкою і кілька разів самостійно приймала пологи в молодих односельчанок. Не звикати Симоновичам до гамірного товариства, бо й сама берегиня роду виховувалась у сім’ї, де було шестеро дітей.
Цю інформацію передала учора по телефону журналістка з Маневич Тамара Мельниченко.