Свій обов'язок він виконав із честю
Минулої п'ятниці на фасаді управління Служби безпеки України у Волинській області встановлено та освячено пам’ятну дошку капітану СБУ Віктору Мандзику
Марина ЛУГОВА
На відкритті були присутні керівництво та особовий склад управління, луцький міський голова Микола Романюк, митрополит Луцький і Волинський УПЦ КП Михаїл, а також мама та рідні загиблого. Нагадаємо, що співробітник спецслужби Віктор Мандзик поліг 21 березня 2015 року у Волновасі Донецької області під час виконання свого службового обов’язку. Указом Президента України він посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня за вагомий особистий внесок у зміцнення національної безпеки, високий професіоналізм, зразкове виконання службового обов’язку.
Меморіальну дошку Віктору Мандзику також встановлено у Волновасі, а на місці його загибелі — пам’ятний хрест.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)