Курси НБУ $ 38.42 € 41.72

Канада відкриває двері для заробітчан

В уряді країни перспективи обіцяють іноземним студентам.Через брак робочої сили у Оттаві зацікавлені у збільшенні кількості іммігрантів.


"Є значне відчуття, що Канада потребує більше іммігрантів, частково через старіння населення, тож нам треба більше молодої крові, аби підтримувати економіку", - заявив міністр імміграції, громадянства та біженців Канади Джон Маккалум, передає Укрінформ. За його словами, восени уряд представить загальний план із залучення інновацій та стимулювання зростання економіки, у якому ключову роль відіграватиме трирічний план імміграції.


Для заохочення в’їзду в країну, на думку міністра, має стати полегшення отримання канадського громадянства для іноземних студентів та спрощення працевлаштування для іноземців. В уряді країни перспективи обіцяють іноземним студентам."Якщо ви спитаєте у мене, яка із груп людей є найкращою для того, аби стати майбутніми громадянами Канади, я відповім, що це - іноземні студенти. Ми плануємо прибрати деякі перешкоди у нашій імміграційній системі", - каже Маккалум.


 

Telegram Channel