МУЗИКА ДЛЯ ДУШІ: ТВОРЧИЙ ВЕЧІР ЗНАМЕНИТОГО ЗЕМЛЯКА ВОЛОДИМИРА РУНЧАКА - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 31.99

МУЗИКА ДЛЯ ДУШІ: ТВОРЧИЙ ВЕЧІР ЗНАМЕНИТОГО ЗЕМЛЯКА ВОЛОДИМИРА РУНЧАКА

Новий гарний подарунок своїм землякам, любителям музики зробив композитор Володимир Рунчак...

Новий гарний подарунок своїм землякам, любителям музики зробив композитор Володимир Рунчак. В обласному театрі ляльок відбувся його вечір, на якому присутні мали змогу познайомитися з новими творами композитора-земляка, нині киянина.
Тепло представив колишнього вихованця музичної школи № 1 і Луцького музичного училища, а нині композитора європейської і світової слави його колега по творчості голова обласного відділення Національної Спілки композиторів України Віктор Тиможинський. На вечорі прозвучали соната № 1 «Passione», симфонія «Страсті за Владиславом», сюїта № 2 «Три фольклорні п’єси», соната № 2 «Музика про життя», сюїта «Портрети композиторів» (ті її частини, які присвячені Дмитру Шостаковичу, Ніколо Паганіні та Ігорю Стравинському) у виконанні лауреата міжнародних конкурсів, заслуженого артиста Павла Фенюка (баян) і Володимира Ворончука (фортепіано). Особливе захоплення слухачів викликала віртуозна гра Павла Фенюка, який продемонстрував вражаючу майстерність у передачі найтонших нюансів почуттів, які вклав у свою музику композитор. Під час концерту відбулась також презентація книги Андрія Сташевського «Володимир Рунчак — «Музика про життя», яку представив директор видавництва «Волинська обласна друкарня» Дмитро Головенко. Саме в цьому видавництві вийшла книжка, в якій її автор аналізує творчість композитора.