Як добре, що пані Мосс – не «Москалька»
Петро Порошенко підтримав подання Міністерства молоді та спорту та Федерації баскетболу України і підписав указ про прийняття до громадянства України Де’Андри Мосс
«Це потужна американська баскетболістка, завдання якої допомогти жіночій збірній Україні пробитися на чемпіонат Європи-2017. Вона визнавалася гравцем року в баскетбольних лігах Фінляндії та Іспанії, захисником року в Італії», – повідомив овідомив міністр молоді і спорту Ігор Жданов на своїй сторінці у Facebook.
28-річна Де’Андра Мосс (зріст – 178 см) зіграє за Україну вже 19 листопада у матчі проти Німеччини.
Громадянка України, пані Де’Андра зіграє за нашу збірну вже у найближчому матчі кваліфікаційного етапу до чемпіонату Європи-2017 проти Німеччини, який відбудеться 19-го листопада в Одесі.
Перед цим 28-річна Де’Андра Мосс (зріст – 178 см) провела з українською збірною кілька тренувальних зборів і, за словами головного тренера команди Володимира Холопова, повністю влилася в український колектив.