![Завтра барабанниці Коцана покажуть клас (відео)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/a1/2vbhhc-a843fb73f5bafc34dfd4faa465eb9a1f.jpg)
Завтра барабанниці Коцана покажуть клас (відео)
8 вересня – посвята у студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки
О 10-й годині ранку в Луцьку на проспекті Волі,13, біля пам'ятника Тарасу Шевченку розпочнеться інавгураційне відкриття 2016–2017 навчального року. У заході візьмуть участь представники обласної, міської влади, духовенства та почесні гості.
Кілька останніх днів жителі навколишніх будинків щовечора стають мимовільними слухачами юних барабанниць. А тепер і наші читачі мають можливість спостерігати за їхніми репетиціями.
Кілька років поспіль «родзинкою» цього свята є оркестр барабанниць, створений на базі факультету романо-германської філології у 2008 році. Художній керівник – доцент кафедри музичних інструментів Петро Петрович Юсипчук. Колектив є учасником університетських та міських урочистих заходів. У репертуарі – похідні та інструментально-хореографічні композиції.
Кілька останніх днів жителі сусідніх з університетом будинків щовечора стають мимовільними слухачами юних барабанниць. А тепер можливість спостерігати за їхніми репетиціями мають і наші читачі сайту.
Фото Олександра ФІЛЮКА.
Відео Олександра ПІЛЮКА:
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)