Курси НБУ $ 38.42 € 41.72

Українські депутати просять не визнавати вибори в Криму

Нардепи звернулися до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій щодо проведення незаконних виборів до Державної Думи Російської Федерації на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим

Відповідне рішення підтримали 269 нардепів, передає "Укрінформ"


"Верховна Рада України звертається до парламентів іноземних держав, парламентських Асамблей та міжнародних організацій із наполегливим проханням утриматися від участі у спостереженні за ходом незаконних парламентських виборів в Криму, а також закликає за будь-яких обставин не визнавати їх результати", – йдеться у зверненні.


У документі парламент наголошує на тому, що стосовно усіх іноземців, які вирішать здійснити візит на окуповану територію для участі у спостереженні за незаконними виборами, правоохоронні органи України відкриють кримінальні провадження за порушення правил в’їзду на тимчасово окуповану територію України з метою заподіяння шкоди національним інтересам України та притягнуть таких іноземців до відповідальності за порушення українського законодавства.


Крім того, Верховна Рада нагадує, що лише продовження дотримання державами та міжнародними організаціями послідовної позиції із засудження агресії Росії проти України, засудження окупації та невизнання анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастополь дозволить відновити суверенітет, територіальну цілісність та незалежність нашої держави у міжнародно визнаних кордонах.


У Росії 18 вересня відбудуться вибори в Держдуму. Влада РФ планує провести вибори до Держдуми і на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим.

Telegram Channel