Курси НБУ $ 38.42 € 41.72

Нардеп Ігор Гузь пропонує жінкам із Володимир-Волинського району безкоштовно обстежитися на мамографі

Безкоштовна акція обстеження на пересувному мамографі від Фонду Ігоря Гузя "Прибужжя" триває з 12 вересня


Саме для профілактики та підтримки здоров’я жінок і працюватиме ця медична апаратура. Акція спрямована на допомогу людям у віддалених населених пунктах, де немає подібної стаціонарної установки.Про це Ігор Гузь повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook


У місті та селах Володимир-Волинського району працює пересувний мамограф, повідомляється в дописі. Як наголошує Андрій Бокоч, голова правління Фонду Ігоря Гузя “Прибужжя”, саме для профілактики та підтримки здоров’я жінок і працюватиме ця медична апаратура. Акція спрямована на допомогу людям у віддалених населених пунктах, де немає подібної стаціонарної установки.


Співорганізаторами є обласний онкодиспансер та Володимир-Волинське ТМО. Фінансову допомогу надає місцевий підприємець Валентин Кошельник, помічник нардепа, а також – Андрій Принда, депутат міськради.
Пересувний мамограф працюватиме упродовж вересня у місті Володимир-Волинський та селах району. За результатами обстеження людям потрібно буде звертатися у районну центральну лікарню.


Так, сьогодні, 13 вересня мамограф був у Микуличах, 14 та 15 вересня буде біля Володимир-Волинського ТМО, 16 вересня – у селі П’ятидні. Про графік роботи медиків на наступні тижні повідомлятиметься додатково. Також дізнатися про те, де та коли мамограф буде у селі, можна буде з інформаційних стендів народного депутата Ігоря Гузя, що розміщені в сільрадах, або у громадській приймальні нардепа у Володимирі-Волинському (вул. Небесної Сотні,3), за номером 098 662 68 36.


Telegram Channel