П'яних водіїв можуть оштрафувати до 100 тисяч гривень
Якщо їзда у стані сп'яніння призвела до ДТП з постраждалими – водієві може загрожувати в'язниця або великий штраф
Згідно з проектом, за таке порушення пропонується ввести штраф від чотирьох до шести тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (68000–102000 гривень).
Таке посилення відповідальності за їзду в п’яному вигляді пропонується в доповнення до статті 286 Кримінального кодексу України, повідомляє Автоцентр. Внесення змін до ККУ передбачає посилення відповідальності за їзду в нетверезому стані або у стані, викликаному вживанням наркотичних чи інших одурманюючих засобів, якщо вони заподіяли потерпілому тілесні ушкодження середньої тяжкості.
Згідно з проектом, за таке порушення пропонується ввести штраф від чотирьох до шести тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (68000–102000 гривень), виправні роботи на термін до двох років, арешт на термін до шести місяців або обмеження волі до трьох років із позбавленням права керування транспортними засобами на термін до трьох років.