Курси НБУ $ 44.81 € 50.97

Погода: тумани густішають

За прогнозом чергового синоптика обласного гідрометеоцентру Світлани Гончаренко, сьогодні, 11 жовтня, — хмарно з проясненням, невеликий дощ, вранці місцями туман із видимістю 200—500 метрів


Найтепліше 11 жовтня було в 1979 році — плюс 23, найхолодніше — 1949–го — мінус 3 градуси.



Вітер північно–східний, 5—10 метрів за секунду. Температура повітря по області — 6—11, у Луцьку — 8—10  градусів тепла.


За багаторічними спостереженнями, найтепліше 11 жовтня було в 1979 році — плюс 23, найхолодніше — 1949–го — мінус 3 градуси.


Радіаційний фон учора в Луцьку становив 0,012 мілірентгена за годину.


Народний прогноз погоди:


11 жовтня відзначається день пам'яті Іллі Муромця. В Англії існує повір'я, нібито саме в цей день диявол плює на ягоди чорниці, а тому той, хто їх з'їсть, буде споганений. Погоду цього дня визначали за інеєм: якщо вранці надворі його багато налипло – бути сухій, сонячній погоді.

Telegram Channel