Курси НБУ $ 36.66 € 39.65
На Волині почалося масштабне прибирання лісу

Волинь-нова

На Волині почалося масштабне прибирання лісу

Ліс – не смітник! Він має бути чистим. Це – відповідальність кожного

Із такою метою волинські лісівники організували та проводять акцію з прибирання лісу та довколишніх територій.  До роботи залучили представників влади, громади та учнівської молоді. Відбувається акція з ініціативи начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка.


У багатьох районах уже вдалося очистити від побутового сміття чималі території довкола сіл, які зазвичай найбільш забрудненні, узбіччя і навіть ліквідувати стихійні смітники. Учасники акції також висаджували деревця, облагороджували території місцевих урочищ, облаштовували зони відпочинку.Одними з перших генеральне прибирання у підпорядкованих лісах та на прилеглих територіях провели у державному підприємстві «Ківерцівське лісове господарство». До роботи, крім працівників лісгоспу, долучилися представники райдержадміністрації, районної ради та поліції.У багатьох районах уже вдалося очистити від побутового сміття чималі території довкола сіл, які зазвичай найбільш забрудненні, узбіччя і навіть ліквідувати стихійні смітники.Спільно вдалося прибрати лісові масиви Ківерцівського лісництва, посадити деревця на рекреаційному комплексі «Пролісок».


Акцію з прибирання лісу провели також працівники державного підприємства «Камінь-Каширськагроліс». Як розповів головний лісничий підприємства Володимир Корецький, прибирати довколишню територію у них є доброю традицією, оскільки до подібних робіт лісівники долучаються кожного року, таким чином подаючи гарний приклад іншим.


У прибиранні прилеглої до міста лісової території, зокрема у Полицівському лісництві, брали участь працівники контори держпідприємства на чолі з головним лісничим та лісничим Полицівського лісництва.Активно до участі в акції долучилися й учні Добренського шкільного лісництва, що функціонує на базі ДП «Камінь-Каширське ЛГ». Спільно – лісівники і діти – прибирали заплановану територію.Роботи з прибирання узбіч основних доріг та рекреаційних пунктів проведено в усіх лісництвах обох підприємств Камінь-Каширщини.


Учора, 26 жовтня, прибрати ліс вийшли з ініціативи ДП СЛАП «Рожищеагроліс». У рамках патріотично-природничої акції «Нехай ліс буде чистим» вдалося очистити від сміття узбіччя лісового масиву між селами Дубище та Носачевичі – у кварталі 28 виділі 5 Стирного лісництва. До участі в акції були залученні працівники підприємства  та представники райдержадміністрації. 

Telegram Channel