БРОНЗОВІ МЕДАЛІ ЮНИХ ЛУЧАН

Завершився юнацький чемпіонат України з футболу серед команд першої ліги...

Завершився юнацький чемпіонат України з футболу серед команд першої ліги.
Нашу область на цих змаганнях представляв колектив Луцької ДЮСШ-2 фізкультурно-спортивного товариства “Україна” (голова Василь Рибаков). У четвертій групі разом з лучанами путівку до фіналу виборювали їх однолітки з Львівської, Тернопільської, Закарпатської, Рівненської, Івано-Франківської і Хмельницької областей. 16-річним хлопчакам не вдалось посісти перше місце, а ось молодші — 14-річні юнаки (тренер Михайло Мельник) переконливо довели свою перевагу над усіма своїми суперниками. Найближчого свого переслідувача волиняни випередили на сім очок і здобули право виступати у фіналі. У Києві, де за олімпійською системою проходив турнір чотирьох, наші земляки у півфіналі поступились команді з Черкас — 1:4, а в матчі за бронзові медалі впевнено перемогли дніпропетровський “Дніпро-75” — 5:0.