Курси НБУ $ 38.31 € 41.54
Майданівець із Ківерцівського району став керівником патрульної поліції Рівного

Волинь-нова

Майданівець із Ківерцівського району став керівником патрульної поліції Рівного

Для 25-річного Сергія Мерчука 2016-й був часом стрімкого кар’єрного злету

Спершу, склавши присягу, новообраний поліцейський кілька тижнів попрацював у Луцьку, після чого був переведений на роботу до Києва. А вже в квітні він очолив управління патрульної поліції у Рівному. Нині Сергій Мерчук є наймолодшим керівником патрульних в Україні, а його управління – одним із найзразковіших


Ярослава ТИМОЩУК


«Відповідальність» – найважливіше слово 2016 року для Сергія. Непроста справа – очолювати реформовану структуру, на яку українці покладають стільки надій. Але саме завдяки цьому й працювалося ліпше.«Відповідальність» – найважливіше слово 2016 року для Сергія.
– Людські сподівання й посилена увага тримають у формі. Не можу дозволити собі працювати в півсили, завжди докладаю максимум зусиль, – говорить Сергій. – Не виправдати довіри людей – це найгірше, що може трапитися, тому й патрульних привчаю бути якомога відданішими. Щоразу перед ранковим шикуванням повторюю: маєте шанувати свою форму, жетони – все це далося дорогою ціною. А перед чергуваннями нагадую: передусім залишайтеся людьми.Головний патрульний Рівного чує різні відгуки про свою роботу. Бувало, депутати на сесії обласної ради обурювалися: мовляв, поліція так знахабніла, що штрафує «слуг народу».
– Соромно таке говорити, бо ж перед законом усі рівні. На Євромайдані гинули люди, аби ми жили у суспільстві з чесними правилами, – вважає Сергій.Відколи Сергій став начальником, переселився на роботу. Вже 8 місяців мешкає там, де й працює: у кабінеті трудиться, а в сусідній кімнаті відпочиває. Він не просто живе на роботі – він живе роботою.Але загалом більше чує позитиву, ніж критики. У минулому залишилися історії про інспекторів ДАІ, які вимагали хабарів. У людей прокидається розуміння: не варто нетверезим сідати за кермо – можуть спіймати патрульні.
– Можливо, не виконали всього, що планували, але загалом я задоволений тим, як пройшов рік: ми викладалися сповна, – підсумовує головний патрульний Рівного. – У 2017-му, коли запрацює дорожня поліція, нас чекає ще більше роботи й відповідальності.
Відколи Сергій став начальником, переселився на роботу. Вже 8 місяців мешкає там, де й працює: у кабінеті трудиться, а в сусідній кімнаті відпочиває. Він не просто живе на роботі – він живе роботою.


Головним своїм завданням у прийдешньому році Сергій Мерчук вважає «боротьбу з несправедливістю». А ще мріє, щоб управління поліції у Рівному стало найкращим в Україні. Для цього у Сергія є чимало задумів і планів – про них обов’язково почуємо у новому році.

Telegram Channel