Курси НБУ $ 38.31 € 41.54
Мороз не завадить Пегасу зібрати сьогодні друзів біля ватри у Ківерцівському районі (відео)

Волинь-нова

Мороз не завадить Пегасу зібрати сьогодні друзів біля ватри у Ківерцівському районі (відео)

Герой Майдану Олександр Гуч на псевдо Пегас, нині – Дернівський сільський голова, запрошує до себе на Різдво чимало цікавих людей, розпалює велике вогнище на своєму городі та влаштовує там патріотичну вечірку

Торік «Ватра у Пегаса» відбувалася при 11-ти градусах морозу, втім гостей це не відлякало. Пересвідчитись у цьому можна, переглянувши наше відео:Цього року ніяких змін у програмі, з огляду на погоду, також не планується – початок зустрічі о 18:00.Зустрічі у Пегаса завжди були хорошою альтернативою бару чи дискотеці.Гості заходу розповіли, що на городі Олександра Гуча побували люди зі всієї країни, а також із закордону. За їхніми словами, зустрічі у Пегаса завжди були хорошою альтернативою бару чи дискотеці.


 З НАШОГО ДОСЬЄ:


«Олександр Гуч — громадянин України, народився 03.06.1986, безпартійний. З 2007 року — член громадської організації «Національний альянс». Активний учасник Революції гідності, поранений бійцями «Беркуту» 20 лютого 2014-го, лікувався в Ізраїлі. У жовтні 2015 року обраний дернівським сільським головою. Започаткував у себе на городі «Різдвяну ватру у Пегаса», яку цього року організовує увосьме».

Telegram Channel