Рятувальники стверджують, що дали лад наслідкам стихії на автошляхах - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83

Рятувальники стверджують, що дали лад наслідкам стихії на автошляхах

На дорогах державного та регіонального значень заторів немає

Державна служба з надзвичайних ситуацій поширила оперативну інформацію щодо ліквідації наслідків складних погодних умов станом на 17:00 10 січня 2017 року:


«На дорогах державного, регіонального значення, заторів не зафіксовано. Звернення громадян, які отримали обмороження в заторах, не зафіксовано.Підрозділами ДСНС з 4 січня вивільнено із снігових заметів 1 862 автомобіля, в яких перебувало 4 588 осіб.Для забезпечення проїзду та розчистки автодоріг на території України залучено 1 885 одиниць техніки та 3 049 чоловік, з яких від Укравтодору залучено 1 858 одиниць техніки та 2 935 чоловік, від ДСНС 28 одиниць техніки та 117 чоловік особового складу. Підрозділами ДСНС з 4 січня вивільнено із снігових заметів 1 862 автомобіля, в яких перебувало 4 588 осіб.


Щодо обмежень:


Одеська область: з 8 січня на автодорогах загального користування залишається обмеженим рух усіх транспортних засобів, а саме: Одеса-Рені. Обмежено рух для великовагового автотранспорту на автошляху: Кіровоград-Платонове. 10 січня відновлено рух на автодорозі Одеса-Кучурган. За інформацією Мінінфраструктури залізничні вокзали та аеропорти працюють в звичайному режимі.


Залишаються знеструмленим 4 населених пункти у 2 областях, а саме: Львівській – 3 н. п. та Одеській – 1 н. п. До відновлення енергопостачання залучено бригади обленерго».