Розенко пообіцяв 2017-го двічі підвищити пенсії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91

Розенко пообіцяв 2017-го двічі підвищити пенсії

«Святами» для українських пенсіонерів мають стати 1 травня і 1 грудня

У 2017 році пенсії українців зростуть двічі: з 1 травня і з 1 грудня. Про це в Івано-Франківську на брифінгу повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, повідомляє Економічна правда.Віце-прем'єр також заявив, що пенсії будуть виплачувати в повному обсязі, незважаючи на дефіцит Пенсійного фонду.«Наступне підвищення пенсійних виплат відбудеться 1 травня і 1 грудня 2017 року. В середньому пенсійні виплати будуть зростати на 11%», – повідомив Розенко.


Віце-прем'єр також заявив, що пенсії будуть виплачувати в повному обсязі, незважаючи на дефіцит Пенсійного фонду, який, за словами Розенка, прогнозований.


Він зазначив, що уряд в минулому році вдвічі зменшив єдиний соціальний внесок для представників бізнесу до 22%, розраховуючи на легалізацію підприємницької діяльності.


«Що стосується закриття діри в Пенсійному фонді. У минулому році вона становила 156 млрд гривень. Приблизно стільки ж ми виділяли з держбюджету. Цього року ці надходження становитимуть 142 млрд гривень», – сказав віце-прем'єр.