ЧИ ВИСТОЇТЬ ’ВОЛИНЬ’ ПРОТИ ’ДИНАМО’?

Після двох домашніх перемог у неділю на луцьку “Волинь” чекає перша виїзна зустріч, причому одразу проти самих чемпіонів України – київського “Динамо”

У другому турі чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги важко було визначити, який матч можна вважати центральним. Фахівці зійшлись на тому, що таким слід вважати поєдинок в Ужгороді, де місцеве “Закарпаття” приймало динамівців Києва. Гра викликала підвищений інтерес тому, що дебютант нинішньої першості зустрічався з чинним чемпіоном, в активі якого у графі набраних очок значився... нуль.
Матч видався досить напруженим, хоча в успіхові столичних футболістів мало хто сумнівався. Із 28-ої до 78-ої хвилини на табло світились цифри “1:1”. Відкрив рахунок киянин Федоров, а Целих із “Закарпаття” встановив рівновагу. І лише наприкінці гри гостям вдалось реалізувати свою повну перевагу. Переможний гол забив аргентинський легіонер динамівців Нанні, який у попередніх двох матчах за дублерів киян забивав по два м’ячі у ворота “Шахтаря” і “Закарпаття”.
На гру “Шахтар”—“Чорноморець” усі футболісти вийшли у траурних пов’язках. У цьому поєдинку фаворитами були гірники, які з десяти попередніх двобоїв з одеситами на своєму стадіоні виграли вісім і лише в одному поступились цьому суперникові. Долю зустрічі вирішив один результативний удар донеччанина Агахови, який приніс чергові три очки “Шахтарю”.
Так само без втрат виступає ще один клуб з Донбасу — “Металург”. Цього разу донеччани у Харкові буквально розгромили дебютанта ХІV чемпіонату — “Металіст” — 4:1. Цікаво, що перший тайм господарі виграли завдяки голу Рибейро. А ось після перерви на 15 тисяч харківських уболівальників чекало повне розчарування. М’ячі у ворота “Металіста” провели “металурги” Гюзелов, Незірі і Століца (два).
Другу перемогу поспіль здобула полтавська “Ворскла-Нафтогаз”. Цього разу команда, яку нещодавно очолив Володимир Мунтян, у Києві взяла верх над “Оболонню” — 1:0. Успіх гостям забезпечив гол, забитий Стояном у першому таймі. Унікальним цей матч можна назвати тому, що за останні роки у складах клубів вперше на поле вийшли лише українські футболісти, що не є характерним для наших чемпіонатів.
Сімферопольська “Таврія” вдома не могла добитись успіху в зустрічі із запорізьким “Металургом”, хоча зуміла забити у ворота суперників два м’ячі, на що гості не відповіли жодним. Річ у тому, що спочатку кримчанин Гігіадзе вивів “Таврію” вперед, а за 20 хвилин до фінального свистка його колега по команді Чижевський зрізав м’яч у власні ворота — 1:1.
У дніпропетровському “дербі” силами помірялись “Кривбас” і “Дніпро”. У цій грі господарі теж були попереду після влучного удару криворіжця Шубіна. Однак уже через сім хвилин гості встановили рівновагу (Грицай). А перемогу дніпропетровцям приніс удар Рикуна за 17 хвилин до завершення поєдинку.
Нагадаємо, що у другому турі “Волинь” виграла в “Іллічівця” — 3:2, а матч “Арсенал” (Київ)—“Борисфен” (Бориспіль), який мав відбутись 21 липня, у зв’язку із дводенним трауром пам’яті гірників, що загинули на шахті “Краснолиманська”, було перенесено.

16.“Металіст” 0 0 2 3:8 0
Сьогодні поєдинком “Дніпро”—“Шахтар” розпочинається третій тур чемпіонату. У неділю пройдуть ще сім зустрічей, серед них і “Динамо”—“Волинь”.