Дві громадянки Росії попросили надати їм статус біженців в Україні (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73

Дві громадянки Росії попросили надати їм статус біженців в Україні (відео)

Жінки прибули із сусідньої країни пішки з маленькою дитиною

Сьогодні вранці у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Гоптівка», що в Харківській області, під час проходження прикордонного контролю про надання статусу біженців до прикордонників Харківського загону звернулися 47-річна громадянка Росії та її 20-річна донька, також громадянка Росії, йдеться на сайті Держприкордонслужби.
Змучившись від постійних утисків за етнічну приналежність, вони були змушені просити статусу біженців.Під час бесіди жінки розповіли, що, у зв’язку з українським походженням та українським громадянством онучки, в Росії вони не могли працевлаштуватися та не отримували належної медичної допомоги. Змучившись від постійних утисків за етнічну приналежність, вони були змушені просити статусу біженців, адже побоювались за своє життя та життя дитини.


Після оформлення відповідних документів громадянок Росії направили до Державної міграційної служби в Харківській області.