У Луцьку пішов район на район (ФОТО) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
У Луцьку пішов район на район (ФОТО)

Волинь-нова

У Луцьку пішов район на район (ФОТО)

На природній ковзанці на вул. Прогресу відбувся матч-реванш з хокею з шайбою між командами “Орлята” (центральний мікрорайон міста) та “Перці” (привокзальний мікрорайон)


Турнір закінчився із загальним рахунком 6 : 3 на користь хлопців з команди центрального мікрорайону.Його організував і провів провідний професіонал КЗ “Луцький МЦФЗН “Спорт для всіх” Володимир Наумук, повідомляється на сайті Луцької міської ради.


Юні спортсмени люблять цей вид спорту, та з нетерпінням чекали на можливість знову зустрітись у спортивному поєдинку із своїми суперниками. Але для них не так важлива перемога, як сама участь у змаганнях і цікаво проведене організоване дозвілля.


Турнір закінчився із загальним рахунком 6 : 3 на користь хлопців з команди центрального мікрорайону. Команда переможених не втрачає оптимізму і ще з більшим заохоченням вирішила тренуватись і готуватись до наступних хокейних баталій.


Учасники заходу отримали масу задоволення, позитивних емоцій та по завершенні змагань були нагороджені грамотами і солодкими призами.