Американка розповіла волинським студенткам, як досягти успіху в бізнесі (ВІДЕО) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83

Американка розповіла волинським студенткам, як досягти успіху в бізнесі (ВІДЕО)

У бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася зустріч зі спікеркою світового масштабу, бізнес-тренеркою, провідною експерткою з кар’єрного зростання жінок-підприємців Ранією Х. Андерсон (США)

Ця зустріч стала можливою завдяки Посольству США в Україні, Фонду демократії ООН, Національній мережі «Жіночий Консорціум України» та Лесиному вишу, йдеться на сайті СНУ.
Пані Ранія Х. Андерсон провела дві публічні лекції: «Як жінкам досягти успіху у бізнесі?» та «Ключі до старту і розвитку Вашого бізнесу».
«Я хочу поговорити з вами, а не просто розповідати вам. Жінкам час вийти та показати, що вони готові взяти на себе відповідальність. В Україні були і є жінки-лідери. У вашому місті також є багато можливостей для лідерства», – звернулася до присутніх лекторка. 


Бізнес-тренерка розповіла про свій шлях становлення успішної жінки. Спершу пані Ранія Х. Андерсон поринула у спогади дитинства: перші яскраві дитячі враження та осмислення нерівності, яка існує між людьми. Коли їй було 11 років, їхня сім’я мешкала в Індії. Її та сестру до школи довозили на машині, в якій не дозволялося опускати скло. «Ми їхали на навчання, а індійські дівчатка, які постійно знаходилися на вулиці, обліплювали наше авто, заглядали в салон авто й щось вигукували. Тоді я вперше подумала, а чому вони позбавлені можливості ходити до школи? Чому я з сестрою можу навчатися, а вони – ні? Моя сестра ще змалечку завжди говорила про те, що вийде заміж за менеджера п’ятизіркового готелю, а я замислювалася над тим, щоб самій стати генеральним директором такого готелю», – продовжила гостя. 
До США пані Ранія Х. Андерсон приїхала, коли вступила в університет. 16 років пропрацювала в банківській сфері, займалася навчанням керівного складу. У 50 років вона зняла всі свої кошти й відправилася подорожувати, стала спілкуватися зі звичайними жінками країн Східної Європи, Африки, Південної Америки, Середньої Азії. 
Пані Ранія Х. Андерсон – автор книги «Undeterred», яку передала в бібліотеку СНУ ім. Лесі Українки та презентувала слухачам. Книга написана для освічених, амбітних жінок із країн з економікою, що розвивається. Авторка надає перші поради в побудові кар’єри та розвитку успішного бізнесу.Для того щоб стати успішним потрібно змінити мислення, викинути “сміття з мозку”.Лекторка розповіла про шість найважливіших звичок успішних жінок: • не перейматися (be undeterred);
  - навчатися, займатися підготовкою (prepare);
  - сконцентруватися на меті – бути успішною (focus);
  - роботу інтегрувати в життя (integrate);
  - прискорюватися (accelerate);
  - бути попереду (lead).
  Назвала й найбільш важливі чинники для започаткування бізнесу: ідея, команда, бізнес-модель, фінанси, час.
  Як зазначила бізнес-тренерка, вона працює безпосередньо зі своїми клієнтами, щоб допомогти визначити стратегію для вирішення поставлених перед ними завдань. Використовуючи рішення – орієнтований підхід, пані Ранія Х. Андерсон допомагає своїм клієнтам визначити дії, розповідає про тонкощі, необхідні для напрацювання й корекції їх навичок і поведінки, що спрямовані для досягнення бажаних професійних та особистих результатів. Завдяки пані Ранії Х. Андерсон й присутні отримали цінні поради для того, аби стати успішним лідером.
  «І пам’ятайте, для того щоб стати успішним потрібно змінити мислення, викинути “сміття з мозку”. Стежте за своїми думками – вони стають діями, стежте за своїми діями – вони стають вашим характером, стежте за вашим характером – він стане вашим майбутнім», – завершила жінка.