На сьогодні-завтра очікується масовий сплеск суїцидів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92

На сьогодні-завтра очікується масовий сплеск суїцидів

"Кити" масово отримують останні завдання, кажуть у кіберполіції

У соціальній мережі Facebook в спільноті "Київ Оперативний" батьків попередили про те, що сьогодні-Нехай попередять батьків, щоб слідкували посилено за дітьми,особливо вночі, передостаннє завдання у китів – порізати вени, можуть бути порізи на губах, вирізані знаки на руках або ногах у прихованих одягом місцяхзавтра очікується масовий сплеск суїцидів серед підлітків, котрі є учасниками сумнозвісних "груп смерті". Інформація про це надійшла від поліції, пише інформаційний портал "Знай.ua".


"Кити отримують масово останні завдання. Вночі попередили дві спроби по 175 та 135 школам. Негайно обдзвоніть класних керівників ,починаючи з 8 класу. Нехай попередять батьків, щоб слідкували посилено за дітьми,особливо вночі, передостаннє завдання у китів – порізати вени, можуть бути порізи на губах, вирізані знаки на руках або ногах у прихованих одягом місцях. Намагайтеся достукатися до кожного батька", – йдеться у повідомленні.


Киян та жителів інших міст закликають писати у групу для оперативного контактування з поліцією та намагатися говорити з дітьми й не ігнорувати їх.


Як передавав інформаційний портал "Знай.ua", студентка з Івано-Франківщини отримала чотири повідомлення із закликом вступити до спільноти "Синіх китів".