На Рівненщині можуть закрити легендарну і найдовшу в Європі вузькоколійку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

На Рівненщині можуть закрити легендарну і найдовшу в Європі вузькоколійку

До Володимирецької райдержадміністрації Рівненської області надійшов лист від регіональної філії «Львівська залізниця», в якому йшлося про нерентабельність та збільшення витрат на утримання вузькоколійної залізниці «Антонівка-Зарічне»

Про це повідомляє сайт Володимирецької РДА. Як зазначається в листі, збитки на утримання залізниці торік сктановили 22,5 мільйона гривень. Залізничники пропонують місцевим владцям напрацювати механізм відшкодування збитків. У разі відсутності взаєморозуміння в цьому питанні, залізничники змушені будуть закрити вузькоколійку.Вузькоколійну залізницю на Рівненщині вважають однією з найдовших у Європі, протяжність її – 106 км.Райдержадміністрація ініціює на 2 березня збори громадської ради, аби спільно з представниками громадськості району виробити можливі варіанти виходу із становища, що склалося.


Нагадаємо, вузькоколійну залізницю на Рівненщині вважають однією з найдовших у Європі, протяжність її – 106 км. Залізниця проходить мальовничими місцями рівненського Полісся. Щоліта пасажирами поїзда, який курсує вузькоколійкою, стають чимало туристів-іноземців, у селах обабіч залізниці проводиться фестиваль.