Поліцейських на волинській митниці перевірила внутрішня безпека - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Поліцейських на волинській митниці перевірила внутрішня безпека

Громадян закликають повідомляти про правоохоронців-хабарників

Співробітники головного управління Національної поліції у Волинській області спільно з офіцерами управління внутрішньої безпеки в області Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції проінспектували наряди  поліцейських, які забезпечують публічну безпеку та правопорядок на територіях, прилеглих до митних постів «Ягодин» та «Устилуг» Волинської митниці ДФС.
Під час рейду вони також провели профілактичні бесіди з поліцейськими та додатково роз’яснили їм відповідальність у випадку порушення вимог антикорупційного законодавства. Мобільна група головного управління Національної поліції в області та управління внутрішньої безпеки перевірили роботу особового складу Володимир-Волинського відділення, Нововолинського відділу поліції та управління «КОРД», задіяних для забезпечення правопорядку на прилеглій території до митних постів.



Реагування керівництва волинської поліції на корупційні правопорушення співробітників буде невідкладне й рішуче. 



«Кожен поліцейський повинен чітко усвідомлювати недопустимість використання, наданих йому службових повноважень, з метою одержання неправомірної вигоди. Реагування керівництва волинської поліції на корупційні правопорушення співробітників буде невідкладне й рішуче. Антикорупційне законодавство передбачає у випадку корупційного правопорушення не тільки цивільно-правову, чи дисциплінарну відповідальність, а й кримінальну», - наголосила заступник начальника ГУНПв області Наталія Пасічник.
Профілактичні антикорупційні рейди в поліції планують проводити систематично.
Правоохоронці просить громадян, яким відомо факти одержання поліцейськими неправомірної вигоди або спонукання громадян до надання неправомірної вигоди повідомляти за номерами телефонів довіри 74 21 20 в ГУНП у Волинській області, або 74 23 65 в управління внутрішньої безпеки у Волинській області, інформує сектор комунікації поліції Волинської області.