Замість вчити уроки, школяр з Рівненщини «обніс» квартиру однокласника… і накупив цукерок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.57 € 31.03

Замість вчити уроки, школяр з Рівненщини «обніс» квартиру однокласника… і накупив цукерок

Юний зловмисник добре продумав і ретельно спланував злочин

Неповнолітній учень однієї зі шкіл міста Вараша на Рівненщині детально спланував крадіжку і свої злочинні діяння втілив у життя.Заявила, що у власній квартирі виявила зникнення грошей у сумі майже 1400 гривень.До поліції 28 лютого звернулась 39-річна жителька Вараша. Заявила, що у власній квартирі виявила зникнення грошей у сумі майже 1400 гривень.


Слідчо-оперативна група встановила, що двері до квартири, в якій проживає жінка, не пошкоджені, замок на дверях – справний. Утім, неповнолітній син господині пригадав, що півтора місяці тому загубив ключі від вхідних дверей квартири.


У ході досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України, правоохоронці встановили, що крадіжку грошей з квартири вчинив 15-річний однокласник хлопця, який неодноразово бував у нього в гостях. Крадіжку неповнолітній зловмисник спланував заздалегідь. Для цього в грудні 2016 року, перебуваючи в школі, викрав у однокласника ключі від його квартири, а трохи згодом наважився на вчинення злочину.


У той час, коли власників не було вдома, хлопець скористався викраденими ключами та безперешкодно проник у чуже житло та викрав гроші в сумі майже 1400 гривень, які витратив на придбання навушників та акустичної колонки, а решту – на купівлю смаколиків.


Відповідно до санкції підлітку загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до шести років.