Котельню не відремонтував, а гроші у кишеню поклав - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29

Котельню не відремонтував, а гроші у кишеню поклав

Директора комунального підприємства на Волині підозрюють у привласненні понад 750 тисяч гривень та службовому підробленні

Прокуратурою Волинської області повідомлено про підозру у вчиненні привласнення чужого майна та службового підроблення директору комунального підприємства Волинської обласної ради «Луцьке».
У жовтні-грудні 2016 року, змовившись із директором одного з волинських приватних підприємств, посадовець підписав акти приймання виконаних будівельних робіт із завідомо неправдивими відомостями про виконання таких робіт із реконструкції котельні та опалювальної системи загальноосвітньої школи в селі Садів Луцького району.Посадовець підписав акти приймання виконаних будівельних робіт із завідомо неправдивими відомостями про виконання таких робіт із реконструкції котельніПопри те, що фактично ці роботи виконані не були, на рахунки приватного підприємства завдяки злочинним діям директора КП «Луцьке» було перераховано понад 270 тис. грн.
Він же, повторно, у грудні 2016 року підписав так само завідомо неправдиві акти приймання нібито виконаних тим же приватним підприємством будівельних робіт у школі в селі Чаруків Луцького району.
Цього разу на рахунки приватного підприємства завдяки злочинним діям директора КП «Луцьке» було перераховано понад 486 тис. грн.
У зв’язку з цим керівника комунального підприємства підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4, ч.5 ст. 191, ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України
Триває досудове розслідування, повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.