Україні подарували архів Олега Ольжича - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29

Україні подарували архів Олега Ольжича

Особистий архів українського поета та політичного діяча Олега Ольжича, який нині зберігається у Канаді, буде передано Україні

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила невістка Олега Ольжича Ольга Кандиба, яка розпоряджається архівом. «Я подарувала архів Україні із тим, аби вона його зберігала. Там є багато неопублікованого, є листування, особисті речі Ольжича, є його наукові праці - дуже багато різних речей, які, як я вважаю, належать українському народові та мусять бути експоновані», - сказала Кандиба.Згоду перевести архів до України вже підтвердив міністр культури Євген НищукВона зазначила, що сподівається на розміщення архіву в Інституті літератури у Києві. «Я думаю, що це буде архів Інституту літератури НАН України. Я вже говорила із головним хранителем цього архіву і те, що вони обіцяють, виглядає безпечно», - зазначила жінка.
Згоду перевести архів до України вже підтвердив міністр культури Євген Нищук, який саме перебував із візитом у Канаді. За його словами, йдеться про кілька ящиків документів.