Курси НБУ $ 39.57 € 42.12

Український програміст став абсолютним чемпіоном престижного європейського турніру

Андрій Білицький став переможцем чемпіонату для розробників з більш ніж семирічним практичним досвідом

Білецький показав найкращі результати на всіх етапах турніру, передає «РБК-Україна».

Він став першим і єдиним розробником, який отримав 100 балів з 100 можливих.

Він став першим і єдиним розробником, який отримав 100 балів з 100 можливих. Змагання Senior Software Architects відбулися в Москві, Кліє, Кракові та Львові. Участь у турнірі, організованому компанією Crossover, взяли понад 200 розробників з чотирьох країн (Україна, Польща, Румунія, Росія). «Я задоволений результатом чемпіонату, хоча впевнений, що міг би виконати деякі завдання ще краще. Мені подобається модель дистанційної роботи, яку пропонує Crossover. На даний момент, переїжджати з України я не планую», - розповів Білицький.