В Україні за січень цього року податків зібрали вдвічі більше, ніж на початку 2016-го - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

В Україні за січень цього року податків зібрали вдвічі більше, ніж на початку 2016-го

Про це сказав Президент України Петро Порошенко на Харківському тракторному заводі

Глава держави вважає, що надходження зросли завдяки детінізації економіки України, передає «Укрінформ».У державі скоротилася інфляція, зростають золотовалютні запаси.«Можу навести лише таку цифру. За січень 2016 року Україна зібрала податків 30 млрд гривень, за січень 2017 — 68 млрд грн. Що це таке? Це детінізація, бо економіка вдвічі не зросла, як би ми цього не хотіли.  Але ті гроші, які раніше йшли в корумповані канали, на фінансування тіньових оборудок, зараз заведені до держбюджету, працюють на оборону та безпеку, розвиток, підвищення соцзабезпечення людей», - сказав Порошенко.


Він наголосив, що за останній час в державі скоротилася інфляція, зростають  золотовалютні запаси, наводиться лад в банківській системі, яка була зруйнована, починаючи з 2008 року, та пограбована. 


«У зв’язку з цим ставиться завдання — захистити інтереси постраждалих людей. Друга головна задача - відновити кредитування виробництва. Гроші мають працювати не на спекулятивних операціях, а кредитувати вітчизняного виробника», - наголосив глава держави.