18-річний учасник «синіх китів» імітував власну смерть - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

18-річний учасник «синіх китів» імітував власну смерть

У Миколаєві 18-річний хлопець аби викрити кураторів «груп смерті» вступив в одну із них. Учасник імітував свою смерть, виклавши фото ніби-то останніх хвилин життя

«До правоохоронців надійшла інформація, що підліток вчинив самогубство.За словами хлопця, за ці 2 тижні перебування в «групах смерті» він зміг відговорити від суїциду двох неповнолітніх дівчат. На його сторінці в соцмережі були виставлені суїцидальні фото. Поліція перевірила, що протягом доби не було зареєстровано жодного факту смерті підлітків. Через годину поліцейські розшукали хлопця. Він розповів, що разом із товаришами вирішив викривати кураторів із суїцидальних груп. Аби знати «ворога» в обличчя, вступив у гру. Протягом двох тижнів «виконував» усі завдання координатора. Весь час переконував його в своєму бажанні померти. Насправді - імітував нанесення собі тілесних ушкоджень різних частин тіла. Порізи наносив за допомогою акварельної фарби. Коли настав час фіналу, хлопць виклав «Вконтакте» прощальний пост. Туди додав і фото, яке зробив з даху недобудови. Таким чином, кураторів обвів "навколо пальця», - йдеться в повідомленні поліції, яке цитує «Газета по-українськи».
За словами хлопця, за ці 2 тижні перебування в «групах смерті» він зміг відговорити від суїциду двох неповнолітніх дівчат. Усі зібрані 18-річним миколаївцем матеріали про осіб кураторів передали до Відділу протидії кіберзлочинності в Миколаївській області для подальших дій.