Україна знову потрапила до списку найбільш «піратських» країн - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Україна знову потрапила до списку найбільш «піратських» країн

Міжнародний альянс інтелектуальної власності включив Україну в Priority Watch List 2017 - список «піратських» країн

В офіційному звіті альянсу вказано, що проблеми з інтернет-піратством в Україні завдають серйозного економічного збитку США, передає ZAXID.NET.Крім України потрапили також Китай, Чилі, Індія, Мексика, Росія, Тайвань та В'єтнам.У списку Міжнародного альянсу інтелектуальної власності цьогоріч крім України потрапили також Китай, Чилі, Індія, Мексика, Росія, Тайвань та В'єтнам.


Слід зазначити, що Міжнародний альянс інтелектуальної власності (МАІВ) - коаліція приватного сектору, заснована в 1984 для представлення авторсько-правових галузей виробництва США і у двосторонніх та багатосторонніх зусиллях для поліпшення міжнародного захисту матеріалів, захищених авторським правом. До альянсу входить сім торгових асоціацій, кожна з яких представляє значний сегмент авторсько-правової спільноти США.


Нагадаємо, у грудні 2016 року Генеральна прокуратура заблокувала роботу одного з відомих українських сайтів, власників якого запідозрили у піратстві.


Як повідомлялося, у листопаді департамент кіберполіції Національної поліції припинив діяльність сайту FS.to, а найбільший торрент-трекер України Torrents.Net.UA закрився на невизначений термін. Окрім того відомий український файлообмінник EX.UA з 1 грудня також припинив діяльність і продає свій домен за $1 млн.