В Ірландії виявлено масове поховання дітей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18

В Ірландії виявлено масове поховання дітей

Фахівцям вже вдалося витягнути останки 800 маленьких дітей у віці від восьми місяців до трьох років, які були поховані в 20 окремих могилах

В Ірландії місцева влада виявила невідоме донедавна масове поховання дітей на території колишнього католицького притулку, повідомляє Ukrainian People.Більшість дітей загинула через хвороби і постійне недоїдання.Як повідомили в урядовій комісії, яка веде розслідування діяльності перебували у віданні релігійних організацій будинків матері і дитини, масове поховання було виявлено на території в околицях міста Туам (графство Голуей).


У комісії також уточнили, що всього з 1925 по 1998 рік в Ірландії налічувалося 18 подібних установ. Фахівці вже взяли контрольні зразки кісткових фрагментів і проби грунту з місця поховання для проведення експертизи. За попередніми даними, більшість дітей загинула через хвороби і постійне недоїдання.


Раніше притулок належав католицькому ордену «Бон-Секур», проте в 1961 році він був закритий. Експерти комісії, що займається розслідуванням обставин загибелі дітей, припустили, що діти були поховані 1950-роках.