Учора прикордонники двічі відмовились від хабара - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Учора прикордонники двічі відмовились від хабара

У Державній прикордонній службі тривають системні заходи, направлені на протидію корупції, а також недопущення втягування прикордонників у протиправну діяльність

Учора до пункту пропуску «Бачівськ», що на Сумщині в пішому порядку на вихід до Росії прибула громадянка України. Під час проходження прикордонного контролю інспектор прикордонної служби виявив відсутність в наданому паспортному документі вікової фотокартки. З метою безперешкодного перетину кордону жінка запропонувала прикордоннику неправомірну винагороду в сумі двох тисяч російських рублів, на що отримала категоричну відмову, передає сайт прикордонного відомства.На місце події викликали представників Національної поліції.46-річну правопорушницю передали працівникам поліції, які й займаються об’єктивним з’ясуванням вчинення нею кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.


Черговий випадок намагання підкупити прикордонників був задокументований сьогодні вночі в пункті пропуску «Виступовичі».


Громадянин Узбекистану, прямуючи в пішому порядку до України, запропонував прикордонному наряду кошти у розмірі 900 рублів РФ за продовження реєстрації, а саме проставлення відповідних відміток в паспортному документі без правомірних на це підстав.


Даний факт прикордонники Житомирського загону зафіксували, а на місце події викликали представників Національної поліції.