Група народних депутатів ініціює розслідування відносно глави Солом'янського суду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29

Група народних депутатів ініціює розслідування відносно глави Солом'янського суду

Голова Солом'янського суду спеціально сказала не виходити на роботу другому черговому судді

Група депутатів Верховної Ради України ініціє кримінальне розслідування відносно голови Солом'янського суду Людмили Шереметьєвої, де проходить слухання про обрання запобіжного заходу усуненому главі ГФС Роману Насірову.


Про це повідомив нардеп Сергій Лещенко у своєму Facebook, пише РБК-Україна.Групою депутатів Верховної Ради буде ініційовано кримінальне розслідування відносно голови Солом'янського суду Людмили Шереметьєвої за зрив роботи суду."Групою депутатів Верховної Ради буде ініційовано кримінальне розслідування відносно голови Солом'янського суду Людмили Шереметьєвої за зрив роботи суду. Відповідну заяву буде направлено в Генпрокуратуру і НАБУ, якщо до 19 години неділі вона не виконає свої прямі обов'язки - а саме організувати роботу суду по справі Насірова", - написав Лещенко.


Також Лещенко повідомляє, що Людмила Шереметьєва спеціально сказала другого черговому судді не виходити сьогодні на роботу.


"Глава Соломенського суду Шереметьєва сказала не виходити на роботу другому черговому судді, зробивши неможливим розгляд відводу судді по справі Насірова в терміни його перебування під вартою", - сказав він.
Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що активісти Автомайдану заблокували будинок Солом'янського суду до тих пір, поки не прийде суддя.