Керівник Незалежної профспілки шахтарів назвав причину вибуху на шахті «Степова» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29

Керівник Незалежної профспілки шахтарів назвав причину вибуху на шахті «Степова»

Причиною аварії на шахті «Степова», що на Львівщині,стала неправильна організація системи вентиляції

Про це під час брифінгу повідомив керівник Незалежної профспілки шахтарів Михайло Волинець, пише ЗІК.«Якщо некомпетентні представники науково-експертного управління затвердили таку схему, то на їх совісті ця аварія»...«Там був порушений паспорт ведення робіт у газовому режимі. Львівське науково-експертне управління при Держпраці дало дозвіл на відповідний спосіб провітрювання на цій шахті... але на цій ділянці не було достатньо повітря для вентиляції, що утворило концентрацію газу метану з перевищеною нормаю», – зазначив він.


Волинець додав, що якщо управління Держпраці дало дозвіл на відповідний спосіб провітрювання шахти, ця аварія – на їх совісті. «Якщо некомпетентні представники науково-експертного управління затвердили таку схему, тобто відповідний спосіб провітрювання шахти, на цій дільниці, що призвело вибух... то на їх совісті ця аварія», – сказав він.