У Костополі на Рівненщині рятували жінку… яка застрягла в чавунній батареї (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
У Костополі на Рівненщині рятували жінку… яка застрягла в чавунній батареї (фото)

Волинь-нова

У Костополі на Рівненщині рятували жінку… яка застрягла в чавунній батареї (фото)

Довелося відключати опалення, зливати води з системи та розкручувати радіатор

Напередодні до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення, що в місті Костопіль на вулиці 1-го травня, 33-річна власниця помешкання по необережності просунула лікоть руки у чавунну батарею та не може самостійно звільнитися.На місці події співробітники ДСНС оглянули руку жінки і з’ясували, що після марних спроб самостійно звільнитися, кінцівка лише набрякла та збільшилася у розмірі.За вказаною адресою негайно виїхали чергові офіцери 19-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Костопіль. На місці події співробітники ДСНС оглянули руку жінки і з’ясували, що після марних спроб самостійно звільнитися, кінцівка лише набрякла та збільшилася у розмірі.


Рятувальники відключили автономне опалення та злили воду із системи. Далі за допомогою спеціальних інструментів розкрутили одну із секцій батареї та звільнили руку власниці. Жінку оглянули, ушкоджень чи травмувань виявлено не було, від медичної допомоги вона відмовилася.