Червоне, головате й вусате – рибалки натрапили на «морське чудовисько» (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Червоне, головате й вусате – рибалки натрапили на «морське чудовисько» (фото)

Волинь-нова

Червоне, головате й вусате – рибалки натрапили на «морське чудовисько» (фото)

Вчені переконують, що це – панцирна тригла

Незвичайне морське створіння, схоже на гібрид риби і креветки, виловили в Тиморському морі коло кордону з Індонезією. Істоту виявили місцеві рибалки на 30-метровій глибині. Злякалися її дивного вигляду й відразу охрестили водяним драконом, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на  Daily Mail.Має червоний колір. Тіло вкрите кістковими пластинками, голова непропорційно велика, вуса з колючками, очі вирячені, а ніс роздвоєний.Тварину оглянули фахівці. Визначили, що це – панцирна тригла. Ця риба належить до рідкісних видів. Поширена тільки в глибоких тропічних водах. Має червоний колір. Тіло вкрите кістковими пластинками, голова непропорційно велика, вуса з колючками, очі вирячені, а ніс роздвоєний.


Панцирна тригла харчується переважно м'якотілими. Приміром, медузами. На відміну від інших риб, має «ноги» – модифіковані плавники. Використовує їх, щоб пересуватися дном океану.