Залишимся без селітри: заводи Фірташа у Рівному і Черкасах зупиняють роботу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Залишимся без селітри: заводи Фірташа у Рівному і Черкасах зупиняють роботу

Заводи Ostchem зупинили свою роботу через різке падіння тиску

Вчора о 17.00 тиск газу у Рівнеазоту і черкаського Азоту різко знизилося, після зниження з позначки 10 до позначки 7 бар, виробництво аміаку зупиняється автоматично. Заводи змушені почати процедуру "гасіння" агрегатів аміаку. Про це повідомляє профільне видання Інфоіндустрія.Таким чином, це призведе до суттєвого скорочення виробництва селітри – в Рівному до 50%, а в Черкасах до повної зупинки виробництва карбаміду.Таким чином, це призведе до суттєвого скорочення виробництва селітри – в Рівному до 50%, а в Черкасах до повної зупинки виробництва карбаміду.


Раніше почалася зупинка агрегатів виробництва селітри в Сєвєродонецьку.


Після зупинки агрегатів аміаку в Черкасах і в Рівному заводи ще можуть працювати на імпортному аміаку, однак, виробництво в Сєвєродонецьку зупиняється повністю через подорожчання аміаку на світовому ринку.


Довідка: Ostchem Holding AG – холдингова компанія, яка об'єднує групу хімічних підприємств і входить до складу фінансово-промислової групи Group DF Дмитра Фірташа.