В Індії заарештували викрадачів 10-річної дівчинки, яку за вказівкою чаклуна принесли в жертву - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

В Індії заарештували викрадачів 10-річної дівчинки, яку за вказівкою чаклуна принесли в жертву

Таким чином родичі хворого чоловіка хотіли врятуватись від прокляття

В індійському штаті Карнатака поліція заарештувала трьох людей за те, що вони викрали для магічного ритуалу 10-річну дівчинку та принесли її в жертву. Про це повідомляє ТСН із посиланням на BBC.Тіло дівчинки було знайдено на околиці села. Чаклун упакував його у велику сумку з іншими ритуальними предметами.За інформацією поліції, один із сільских жителів захворів і його рідні брат і сестра звернулись до місцевого чаклуна за допомогою. Він сказав, що на їхнього родича накладено прокляття, яке можна зняти лише за допомогою людського жертвоприношення. Тож вони за допомогою 17-річного підлітка викрали 10-річну односельчанку.


Як повідомляє видання, тіло дівчинки було знайдено на околиці села. Чаклун упакував його у велику сумку з іншими ритуальними предметами.


Зазначається, що розгніваний натовп закидав камінням будинок викрадачів. Самосуду запобігла поліція, яка заарештувала трьох викрадачів і почала розслідування.